charita

Modrá kotva

pharmdr-dolezelova1O možnostech angažovat se v neziskové sféře jsem uvažovala již během studií. Nicméně dlouho se mi nedařilo najít projekt, který by mě zajímal z profesního hlediska a který by byl nadějí pro širokou veřejnost. Až po dlouhém hledání jsem narazila na tehdy začínající Nadační fond Modrá kotva, který se zabývá výzkumem nových metod protinádorové léčby. Myšlenka podpory výzkumu mě zaujala, navíc, když se jedná o tak frekventovaná a vážná onemocnění. Dle mého názoru není nevyléčitelných nemocí, jsou jen nemoci, na které zatím současná medicína nezná lék. Proto jsem se stala aktivním členem tohoto nadačního fondu.

Ambasadorka kampaně “Podporuji léčbu hemofilie” pro rok 2014 a 2015

Jana Doleželová pro Jasněnku

Před vznikem Nadačního fondu Modrá kotva jsem podporovala dětský stacionář Jasněnka, který tehdy potřeboval zajistit finanční prostředky na vybavení nově zrekontruovaných půdních prostor tohoto zařízení.

Dne 22.9.2005 jsem tedy pro Jasněnku uspořádala charitativní módní přehlídku.Ředitelka Jasněnky převzala v průběhu večera z mých rukou šek v hodnotě 100 000 korun. Díky partnerům večera i primátorovi Olomouce Martinu Tesaříkovi činil výtěžek akce nakonec 230 000 korun.

obr2Na přehlídkovém mole vysoupily Miss ČR 2003 Lucie Váchová, 1. Vicemiss 2004 Míša Wostlová, 2. Vicemiss 2004 Edita Hortová a další úspěšné finalistky soutěže Miss ČR. Během módní show se předváděly kolekce předních českých módních návrhářek Soňi Hlaváčkové (značka TINITY), E.daniely, M. Nevařilové ( značka NAVARILA) a Camilly SOLOMON.

O hudební složku se postarali finalista poslední soutěže Česko hledá Superstar Filip Jankovič a francouzsky zpívající modelka Iva Frühlingová. Velký úspěch u diváků mělo také vystoupení mnohonásobného absolutního mistra světa v karate Romana Voláka. Celou módní show uváděl populární moderátor a imitátor Petr Martinák. Součástí programu byla i vernisáž fotografií Jakuba Ludvíka, který se specializuje na portréty známých osobností.

Vánoční nadělování dárků

obr1Vánoční nadílka se konala 14.12 2005. Všechny děti v Jasněnce byly obdarovány dárky podle jejich vlastních přání.

Pravidelné návštěvy Jasněnky

V průběhu let děti v Jasněnce navštěvuji a každý rok přispívám na provoz tohoto stacionáře peněžitou částkou v podobě daru.

english version